Güncel Gündem

Başkan adayı İz, basın mensuplarıyla buluştu

Nazilli Elektrikçiler Odası başkan adaylarından Muzaffer İz, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Nazilli’de 2022 yılı oda başkanlığı seçimleri için adayların büyük bir bölümü tamamlanmaya başlandı. Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi..

Başkan adayı İz, basın mensuplarıyla buluştu

Nazilli Elektrikçiler Odası başkan adaylarından Muzaffer İz, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Nazilli’de 2022 yılı oda başkanlığı seçimleri için adayların büyük bir bölümü tamamlanmaya başlandı. Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisatçılar, Radyo Tamircileri Odası seçimlerinde son başkan adayı Muzaffer İz oldu.

‘ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR’

16 Ocak 2022 tarihinde yapılacağı açıklanan Nazilli Elektrikçiler Odası seçimlerinde 650 üyeyle seçime girecek olan Muzaffer İz, basın mensuplarıyla bir araya geldiği kahvaltıda adaylığını açıkladı. Odaya üye 5 gazetecinin bulunduğunu ve yönetime aday listesinde gazeteci Ali Soydemir’in de yer aldığını ifade eden Başkan adayı İz, “07 Ocak 2022 tarihinde resmi olarak adaylığımızı açıklayacağız. Bunun öncesinde ilçemizde görev yapan çok değerli basın mensuplarımız ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. 7 Ocak’ta üyelerimizin de katılımıyla düzenleyeceğimiz kahvaltı etkinliğinde resmen adaylığımızı duyurmuş olacağız. Bu dönemde hazırlıklarımız ve ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Daha katılımcı, daha etkili, daha dinamik ve üye esnafımızın ticaretini olumlu yönde etkileyecek projelerle üyelerimizin yanında olmak en büyük amacımız. Yönetim kurulunda görev alacak donanımlı ekibimizle hizmet için adayız” diye konuştu.
1967 yılında kurulan Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisatçılar, Radyo Tamircileri Odasının, çok sayıda farklı iş sektöründen üyeleri barındırması ve Nazilli’nin neredeyse tüm kesimlerine hitap etmesi nedeniyle ilçenin en büyük ve en köklü odaları arasında olduğunu ifade eden Başkan Adayı İz, Nazilli’deki esnaflar arasındaki diyaloğun ve birlikteliğinin artmasının tüm ülkeye faydası olacağını da sözlerine ekleyerek oda üyelerine birlikte hizmet etme çağrısında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL