SON DAKİKA

Aydın Haberleri

Örnek Resim

AYDIN’DA HER YERDE ARANIYOR

AYDIN’DA HER YERDE ARANIYOR
07 Ağustos 2020 - 9:46

İneklerini sağmak için evlerinin arkasındaki ahıra giden genç kızdan 3 gündür haber alınamıyor. Acılı baba, kızının hayatından endişe ettiğini belirtip, bulunması için yetkililerden yardım istedi.

Karpuzlu’da Tekeler Mahallesi’nde çiftçilik ve hayvancılık ile geçimini sağlayan Kuru Ailesi’nin gözüne 3 gündür uyku girmiyor. Özlem Kuru, geçtiğimiz Pazartesi günü saat 19.00 sularında inekleri sağacağını söyleyerek evlerine 20 metre mesafedeki ahıra gitti. Aradan uzun süre geçmesine rağmen kızının dönmemesi üzerine merak eden baba Ercan Kuru, ahıra gittiğinde kızını bulamadı. Gidebileceği yerlere bakmasına rağmen kızını bulamayan Kuru, ertesi sabah jandarmaya gidip kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma, genç kızın bulunması için bölgede çalışma başlattı.
Kızının adeta sır olduğunu belirten acılı baba, “Her çalan kapıda, telefonda yüreğimiz ağzımıza geliyor. Aramadığımız yer kalmadı. Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum. Kızımı gören ya da yerini bilen varsa lütfen, insanlık namına güvenlik güçlerine bildirsin. 3 gündür gözümüze uyku girmiyor. Hayatımız alt üst oldu. Yetkililerden kızımın bulunması için destek bekliyorum” dedi.
Mahalle sakinleri ile birlikte tüm çevreyi didik didik aradıklarını belirten Kuru, kızına da seslenip, “Özlem, neredesin, kızım çık ortaya” diye konuştu.

VuAz5H
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aydın’ın deprem gerçeği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kuşadası Sele Teslim Olmadı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DÜNYA KUŞADASI’NDA BULUŞTU
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.