Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ AÇIKGÖZ “Endişe edilecek bir durum yok” dedi

AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ AÇIKGÖZ “Endişe edilecek bir durum yok” dedi
13 Mart 2020 - 17:16

Aydın İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz, Aydın’da korona virüs şüphesiyle gözetim altına alınan hastaların son durumu hakkında konuştu. Hastaların sağlık durumlarının iyi olduğunu belirten Açıkgöz, korona virüsü düşündürecek bulgularının olmadığını ve kesin sonucun akşam belli olmasını beklediğini açıkladı.

Aydın İl Sağlık Müdürü Osman Açıkgöz, Nazilli, Efeler ve Didim’de hastanelerde korona virüsü şüphesiyle gözetim altında tutulan hastaların sağlık durumları ve testleri hakkında bilgi verdi. Süreci çok yakından ve titizlikle takip ettiklerini belirten Açıkgöz, “Endişe edilecek hiçbir durum yok. Bu akşam gelecek test sonuçlarını bekliyoruz” dedi.

“TEDBİR AMAÇLI GÖZLEM ALTINDA TUTUYORUZ”
Süreci hassasiyetle yönettiklerini söyleyen Açıkgöz, “Ateşi olan, öksürüğü olan ya da teması olan tüm hastalarımızı arkadaşlarımız büyük bir hassasiyetle, bilim kurulunun gösterdiği doğrultuda hareket ederek takip ediyorlar. Numune aldığımız birçok vatandaşımız gibi onların da numunesini alarak Ankara’ya gönderdik. An itibariyle genel durumları son derece iyi. Korona virüsü düşündürecek herhangi bir bulgumuz yok ama tedbir amaçlı gözlem altında tutuyoruz” ifadelerini kullandı. (Kaynak:ManşetAydın)

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.