Genel

AYDIN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN BÜLTENİ Aydın İl Emniyet Müdürlüğümüz Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda; Didim Asayiş Büro Amirliği olarak fuhuş olaylarına karşı yapılan çalışmalarda, D.B., H.T. ve S. B…

AYDIN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN BÜLTENİ
Aydın İl Emniyet Müdürlüğümüz Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda;
Didim Asayiş Büro Amirliği olarak fuhuş olaylarına karşı yapılan çalışmalarda, D.B., H.T. ve S. B. isimli şahısların yurt dışında bulunan yabancı uyruklu bayan şahısları Türkiye’ de iş bularak çalışma vaatleri ile kandırarak, Ülkemize getirdikleri gelen yabancı uyruklu bayan şahısları kendi kiraladıkları ikametlere yerleştirdikleri, burada şahısların Pasaport vb. kimlik belgelerini zorla alıp kendilerini sebepsiz borçlandırarak borcunu ödemeleri konusunda zorladıkları, bayanlara borçlarını ödemesi için tanımadıkları şahıs yada şahıslar ile para karşılığı cinsel ilişkiye girmeye zorladıkları, bayan şahısların kabul etmemesi durumunda tehdit edip darp ederek fuhuş yapmaya zorladıkları tespiti neticesi yapılan çalışmalar sonucu; şüphelilerin adreslerine eş zamanlı yapılan operasyonda K.L. ,R.Y., A.O.U., O K., E.K. isimli 5 otel yetkilisi fuhuşa yer temin etmekten, ayrıca olay ile ilgili 7 şüpheli yakalanarak, 4 yabancı uyruklu mağdure kurtarılmıştır.
Yabancı uyruklu bayan şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından Aydın geri gönderme merkezine teslim edilecek olup, şüpheli şahısların emniyetteki işlemleri halen devam etmekle, neticesi sonucu adli makamlara sevkleri sağlanacaktır.
Kamuoyuna duyurulur.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL