Güncel Gündem

Arslan, 183 oy farkla tekrar başkan

Kavgayla başlayan genel kurul Mahmut Aslan’ın tekrar seçilmesiyle son buldu güven tazeleyen Aslan bazılarına ders olmuştur dedi. Nazilli’de Kasaplar ve Lokantacılar Odası Genel Kurul’unda 252 oy alan mevcut Başkan Mahmut..

Arslan, 183 oy farkla tekrar başkan

Kavgayla başlayan genel kurul Mahmut Aslan’ın tekrar seçilmesiyle son buldu güven tazeleyen Aslan bazılarına ders olmuştur dedi.
Nazilli’de Kasaplar ve Lokantacılar Odası Genel Kurul’unda 252 oy alan mevcut Başkan Mahmut Arslan, tekrar seçilerek güven tazeledi. Birol Şenkal 69 oyda kaldı.
Nazilli’de Lokantacılar ve Kasaplar Odası’nda yaşanan seçim heyecanı Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı’na Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan seçildi. Divanın oluşturulmasının ardından yönetim ve denetim kurulu faaliyet ve mali raporları oylanarak ibra edildi. Dilek ve temenniler bölümünde 2 aday, üyelere seslenerek yönetim kurullarını tanıttı.3’ncü dönemi için üyelerinden yetki alan mevcut Başkan Mahmut Arslan, seçimin ardından yaptığı konuşmada, “Güzel bir seçim yaşadık. İyi bir katılım vardı. Üyelerimiz, tercih etti ve doğruyu buldu. Çünkü her meslek grubu kendi dallarından birisi tarafından yönetilmeli. Lokantacılar lokantacıları, kahveciler de kahvecileri. Bu fark çoğu insana gerekli dersi verdiğini düşünüyorum. Üyelerimiz böyle takdir etti. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Arslan’ın yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu; İbrahim Arık, Hasan Efe, İbrahim Şen, Tolga Siber, Ali Çantal, Hakan Karagöz. Denetim Kurulu; Mehmet Özkez, Handan Tuğrul, Hayri Yıldır

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL