Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

APAYDIN ‘ONLAR KONUŞSUN BİZ HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

APAYDIN ‘ONLAR KONUŞSUN BİZ HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’
23 Mart 2019 - 4:54

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı Tümer Apaydın seçim çalışmaları kapsamında Başalan mahallesini ziyaret etti.

Başalan mahallesinde kendisini bekleyen coşkulu kalabalık karşısında duygulanan Başkan Apaydın “sizlerin bu sevgisi karsısında duygulanmamak elde değil. Allah herkese böyle büyük sevgi nasip etsin” dedi.

Başalan halkı ile seçimden seçime değil her zaman birlikte olduklarını belirten Başkan Apaydın “Bizler politikacılar gibi seçimden seçime sizlere gelmedik. Başalan halkı ile düğün de beraberdik cenazede beraberdik. İyi günde kötü günde de sizlerle birlikte olduk. Asfalt dökülürken de buradaydım, parke taşı döşenirken de buradaydım. Susuzluk çektiğiniz zaman da buradaydım. Başalan halkının sorunlarında ve çözümlerinde hep bizler olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

ONLAR KONUŞUR, KONUŞSUN BİZ HİZMET YAPARIZ diyen Apaydın “Biz buraya boş konuşmaya gelmedik, elimiz dolu heybemiz dolu geldik.Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı konuşacağız. Bırakın başkaları atıp tutsun, konuşsun. Onlar boş boş konuşur biz hizmet ederiz” dedi.

Başalan mahallesinde yapmış olduğu hizmet ve yatırımlardan bahseden Başkan Apaydın “çeşmelerden günde 1 saat su akıyordu. Başalan mahallemize 3 adet sondaj kuyusu açarak öncelikle bunu çözüme kavuşturduk. Şimdi çeşmelerimizi açtığımızda suyumuz akıyor. Yine Başalan mahallemizin başlıca sorunlarından olan yollarımızı asfalt ve parke taşı ile kaplayarak sizlere yakışan yolları hizmetinize sunduk. Başalana 400 kamyon parke taşı döşemesi yaptık, eksik kalan yerlerde ekiplerimiz çalışmalarına ara vermeden devam edecek bundan kimsenin şüphesi olmasın”dedi.

Ağır tonajlı araçların kullandığı Sırma Örtülü yolunun genişletileceği müjdesini veren Başkan Apaydın “bölgemiz mermer işletme bölgesi. Ercek, Ortaburun gibi birçok yolumuzu asfaltla buluşturarak sizlerin hizmetine sunduk. Sırma örtülü yolununda buradan sözünü veriyorum, genişletme çalışması yapılarak nasip olursa bu sene o yolumuzu da daha güvenilir ve modern bir hale getireceğiz” dedi.

Benim siyasetim Bozdoğan diyen Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı Tümer Apaydın “Bozdoğan için yola çıktık, sizlere hizmet etmekten verdiğimiz sözleri yerine getirmekten büyük mutluluk duyuyorum. Hiçbir zaman ayrım yapmadım her görüşten vatandaşıma hizmet ettim ve her görüşten vatandaşım da bana destek verdi gönül verdi.Bizim işimiz siyaset değil bizim işimiz bozdoğana hizmet etmek. bozdoğanı arkadaşlığın dostluğun sevginin saygının hakim olduğu huzurun başkenti yapmak için yola çıktık. ve bugun buradan görüyorum ki bozdoğan halkı kararını vermiş. Bozdoğan halkı atıp tutanı değil hizmet yapan, söz verip sözünde duran adam gibi adam istiyor.”dedi.

Konuşması sık sık alkışlarla ve sloganlarla kesilen Başkan Apaydın Başalan halkına teşekkür ederek “Başalanı seviyorum, Bozdoğanı seviyorum, sizlere hizmet etmeyi seviyorum” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.