Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

APAYDIN ‘GÖZ BOYAMADIK HİZMET ETTİK’

APAYDIN ‘GÖZ BOYAMADIK HİZMET ETTİK’
28 Şubat 2019 - 1:25

Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Bozdoğan belediye başkanı Tümer apaydın, seçim çalışmaları kapsamında Amasya mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Bozdoğan Belediyesi’nin 5 yıl boyunca yaptığı hizmetleri anlatan Başkan Apaydın, vatandaşlardan destek istedi. 

“GÖZ BOYAMADIK HİZMET ETTİK”

Bozdoğan merkez ve mahallelerde göz boyama değil sorunlara kalıcı çözümler ürettiklerini belirten Başkan Apaydın, “Amasya mahallemizde birçok yatırım ve hizmet gerçekleştirdik. Bunları yaparken hiçbir ayrım gözetmeksizin yaptık. Biz yaptığımız çalışmalarda göz boyama yapmadık, hizmet ettik, kalıcı çözümler ürettik. Asfaltından parke taş döşemesine, içme suyu isale hattından tarımsal sulama hattına kadar birçok hizmet ve yatırımı gerçekleştirdik. Bunları sizlerle beraber yaptık, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Herkesin ve her kesimin belediye başkanı olduğunun altını çizen Apaydın “Göreve geldiğim günden bu yana Herkesin ve her kesimin belediye başkanı oldum. Hiçbir zaman Oy veren vermeyen ayrımı yapmadım. Bizim tek düşüncemiz Bozdoğan’a hizmettir. Allah nasip ederse dün olduğu gibi yarında Bozdoğan Belediyesi olarak tüm mahallelerimize ayrım yapmadan yatırım ve hizmet etmeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

Başkan Apaydın’ın Bozdoğan Amasya Mahallesi ziyaretine CHP İlçe Başkanı Hasan Karayer, İYİ Parti İlçe Başkanı Erhan Algan, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.