Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

APAYDIN GENÇLERLE LANGIRT OYNADI

APAYDIN GENÇLERLE LANGIRT OYNADI
15 Şubat 2019 - 15:10

Bozdoğan Belediye Başkanı S. Tümer Apaydın, mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Apaydın, gençlerin isteği üzerine langırt oynadı. Günün yoğun temposunu gençlerle keyifli dakikalar geçirerek atan Başkan Apaydın, oyun sonunda masadan galip ayrıldı.

Bozdoğan Belediye Başkanı geçtiğimiz akşam Sırma mahallesi ziyareti sırasında gençlerin “Başkanım bize katılır mısınız beraber langırt oynayalım” teklifini kırmadı.  Gençlik yıllarında futbol oynayan Başkan Apaydın, langırt oyununda da gençlere taş çıkarttı. Siyasetteki ustalığını, langırt oyununda da ortaya koyan Apaydın gençleri ve oyunu seyredenleri  hayretler içinde bıraktı.

Başkan Apaydın, gençlerin oyun davetini kıramadığını ifade ederek “Vatandaşlarımız ile günün her saatinde beraber oluyoruz. Onların dertleri ile dertleniyor, onların mutlulukları ile mutlu oluyoruz. Bazen de böyle gençlerimizin oyunlarına katılıp onlarla neşeli dakikalar geçiriyoruz” dedi.

Langırt turnuvasının ardından gençlerle sohbet eden Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer apaydın her zaman çocuklara ve gençliğe ayrı bir önem verdiğini belirtti.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.