Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

APAYDIN CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE ÇÖREK HAYRINA KATILDI

APAYDIN CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE ÇÖREK HAYRINA KATILDI
17 Şubat 2019 - 15:19

Bozdoğan Belediye Başkanı S. Tümer Apaydın Cumhuriyet mahallesi’nde kadınların düzenlemiş olduğu çörek hayrına katıldı.

Bozdoğanlıların gönlünü kazanmış ve seçimden seçime değil her zaman vatandaşın yanında olan Tümer Apaydın gittiği her mahallede sevgi seli ile karşılanıyor.

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Apaydın, Cumhuriyet mahallesinde yapılan çörek hayrına katıldı. Apaydın buradaki kadınlarla sohbet ederek yaptıkları çöreklere yardım etti. Cumhuriyet mahallesi kadınları bu ziyaretten memnun kaldıklarını ve ‘‘başkanımız bize her zaman destek oldu. Hiç bir zaman makam mevki gözüyle bakmadan bizden biriymiş gibi yardımımıza koştu. Ona bir telefon kadar yakın olabildik ve sıkıntılarımızı paylaşabildik. Bozdoğan’ın her mahallesine hizmet verdi. Kadın erkek ayırmadan bizlere eşit davrandı. Bizde 31 Mart’ta ona olan sevgimizi göstermeye hazırız’’ dediler.

Birlik beraberlik içinde hizmet vermeye devam edeceğinin altını çizen Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın’da ‘‘Cumhuriyet mahallesi kadınlarımızın yapmış oldukları çörek hayrına katıldık. Bizlere yapmış oldukları davetten dolayı mahalle halkımıza çok teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içinde Bozdoğan için iyi hizmetler vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.