Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

APAYDIN “BURALARI KARIŞ KARIŞ BİLİRİM”

APAYDIN “BURALARI KARIŞ KARIŞ BİLİRİM”
10 Mart 2019 - 15:44

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı Tümer Apaydın seçim çalışmaları kapsamında vatandaşla buluşmaya devam ediyor

Örtülü’nün bütün sokaklarını bilirim diyen Apaydın “Yok öyle seçimden seçime gelip oy istemek, emek vereceksin, hizmet edeceksin. Örtülü’nün sorunlarını, çözümlerini kısacası Örtülüyü karış karış ben bilirim” dedi.

SÖZ VERDİK YAPTIK

Coşkulu kalabalığa hitap eden Apaydın Örtülü mahallesine yapılan hizmetleri anlattı. 2014’de verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Apaydın “Geçtiğimiz 2014 de geldiğimizde yollar toz ve çamur içindeydi. 2014 de sizlere söz verdik yolları yapacağız dedik. Bugün karşınıza verdiğim sözü tutmanın mutluluğu ile çıkıyorum. Konaklı ile Örtülü arasındaki 5 kmlik yolumuzu asfaltladık.Nasip olursa 2. katını da atacağız.Mahallemizde yaşanan, Erecek’de yaşanan su sorunlarımız vardı bunları çözüme kavuşturduk.15 bin metrekare taş döşedik. Gerekirse 15 bin daha döşeriz. Sizlere yakışan bir sosyal tesis düğün salonu yaptık nasip olursa önümüzdeki günlerde hep beraber oranın açılışını da yapacağız”dedi.

ERECEK YOLUNA ASFALT SÖZÜ VERDİ

Örtülü’de bundan sonra yapılacak işler yok mu diyen Başkan Apaydın “Yeni dönemde yeni projelerimizle sizlerin hizmetinde olacağız. Gençlerimiz için bölgede yapacağımız sosyal tesis, halı saha, park ve çocuk oyun alanlarının olduğu bir kompleksin projesi hazır, nasip olursa önümüzdeki dönemde de bunu da gerçekleştireceğiz. Erecek yolunda alt yapı çalışmalarımız başladı.yolun sıkılaştırma çalışmalarının tamamlanmasının ardından nasip olursa ERECEK yoluna da asfalt dökerek orada yaşayan vatandaşlarımıza yakışır yolu hizmete açacağız.” dedi.

Vatandaşların yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek “Başkan Apaydın’la yola devam” sloganları attılar. Apaydın’ın Örtülü mahalle ziyaretine CHP ilçe başkanı Hasan Karayer, İYİ Parti ilçe başkanı Erhan Algan, meclis üyesi adayları, mahalle muhtarı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.