Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

APAYDIN “BUGÜNE KADAR SUSTUK ARTIK SUSMAYACAĞIZ”

APAYDIN “BUGÜNE KADAR SUSTUK ARTIK SUSMAYACAĞIZ”
20 Aralık 2019 - 21:54

CHP Bozdoğan ilçe kongresine katılan CHP’li Bozdoğan eski Belediye Başkanı Tümer Apaydın “Bugüne kadar sustuk bundan sonra susmayacağız, Bozdoğan hizmet bekliyor” dedi.

15 sene Bozdoğan’a sadece hizmet ettiğini belirten Tümer Apaydın “Bozdoğan’ı sevdik, Bozdoğan’a sadece hizmet ettik. Düğün salonu, otogar, konukevi, Arapapıştı Kanyonu, mahallelere yapılan yollar, cemiyet alanları, spor tesisleri sıcak asfalt gibi birçok hizmet ve yatırıma imza attık. Hangi mahalleye giderseniz gidin Bozdoğan Belediyesinin hizmetlerini göreceksiniz. Her mahallede eserimiz var, yaptık ve yaptığımız hizmetlerden sizlere hizmet etmekten onur ve gurur duydum. Ancak demokrasiye hepimiz saygı duymalıyız. Bizlerde seçimle geldik, seçimle de görev başka bir arkadaşa verildi. Buradan kendisine de başarılar diliyorum.” dedi.

Bozdoğan Milliyetçisi olduğunu ifade eden Tümer Apaydın “ Ben Bozdoğan Milliyetçisiyim, Bozdoğan’ı seviyorum, sizleri seviyorum. Bozdoğan’ı gerek Aydın gerekse tüm yurtta güzel işlerle çeşitli projelerle tanıttık. Madran suyumuz olsun, Arapapıştı Kanyonumuz olsun, üniversitemiz olsun Bozdoğan’ın adını güzel bir şekilde duyurmaya çalıştık. Ancak nedense huzurla anılan Bozdoğan’ın işçi ile emekçi ile gündeme gelmesi sizler kadar bizleri de üzmektedir. Bozdoğan’ın birbirini kötüleyerek, işçi ile emekçi ile protestolar ile gündeme gelmemesi lazım. Biz Bozdoğan’ın adını hep güzel işlerle duyurduk. İnşallah duyurmaya devam edeceğiz. Bozdoğan’dan ayrılmış değilim evim ocağım burada ben sizlerle var oldum var olmaya da devam edeceğim” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.