Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

APAYDIN ‘ALNIMIZ AÇIK, BAŞIMIZ DİK’

APAYDIN ‘ALNIMIZ AÇIK, BAŞIMIZ DİK’
13 Mart 2019 - 9:32

Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın her ziyaretinde olduğu gibi Körteke mahallesinde de büyük bir ilgiyle karşılandı.

Seçildiği günden bu yana kimseyi ötekileştirmediğini parti ayrımı yapmadığını belirten Başkan Apaydın, “Bozdoğan’a hizmet etmek için yola çıktık. Bu hizmet yolunda partili partisiz demeden tüm Bozdoğan’a hizmet ettik. Bu hizmetleri yaparken herkese eşit davranarak Tümer Apaydın’ın hizmet çatısı altında birleştik. Bu çatı hepimizin çatısı olmuştur, parti ayırt etmeden herkesi bu çatı altına aldık. Bizlere çamur atmaya çalışıyorlar, bizleri o çamura çekmeye çalışıyorlar. Ama bilinsin ki ‘meyve veren ağaç taşlanır’ bırakın kendi çamurlarında kalsınlar. Bizim yaptığımız hizmetler verdiğimiz sözler lafta kalmadı, verdiğimiz sözleri yerine getirdik getirmeye devam edeceğiz” dedi.

SUNGUR’un YOLUNU BULAMAZLAR

Körteke mahallesine yapılan hizmetlerden bahseden Apaydın; ‘‘Aydın Büyükşehir Belediyesi ile el ele vererek Körteke mahallemize birçok hizmet ve yatırım yaptık. Bölgenin turizm açısından kalkınmasını sağladık. Önümüzdeki yıllarda Körteke kalesi ve Arapapıştı Kanyonu ile Körteke bambaşka bir yer olacak. Bildiğiniz gibi Muğla bağlantı yolumuz var Sungur yolu. Bu yolu o atıp tutan siyasetçilere sorsanız nerde olduğunu bilmezler. Onların bilmediği yollara biz asfalt döktük. Yıllardır yapılamayan Sungur-Muğla bağlantı yolunun asfaltını yapmak da bizlere nasip oldu. Bunun mutluluğunu da hep beraber yaşıyoruz. Mahallemizde yaptığımız asfalt çalışmamız vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

‘YENİ PROJELERİMİZLE YENİDEN GELİYORUZ’

Biz alnımız açık, başımız dik bir şekilde sizlerin karşısındayız diyen Başkan Apaydın “Sizin başınızı öne eğdirecek hiçbir işin içinde olmadım olmamda. Bırakın onlar konuşsun biz Sizlere hizmet etmeye ara vermeden devam edeceğiz. Biz seçimden seçime sizleri hatırlayan, seçim zamanı kapınızı çalan siyasetçilerden olmadık. 7/24 sizlerle beraber Bozdoğan’ın her mahallesine hizmet götürdük. Bozdoğan’ın geleceği için, çocuklarımızın, gençlerimizin geleceği için çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Sizlerin desteği ile Hizmetlerimize 1 Nisandan sonra da devam edip yeni projelerimizle daha güçlü bir şekilde sizlere hizmete hazırız.’ diye konuştu.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.