Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

ALICIK, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

ALICIK, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
31 Ocak 2019 - 17:36

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Yeşil Mahalle 1857 Sokakta Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen yol açma, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi.

İlçe genelinde yaşam standartlarının yükseltilmesi, can ve mal güvenliğinin sağlanması için her türlü imkanların seferber edildiğini belirten Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Yaptığımız yatırımlarla Yeşil Mahallemiz Nazillimizin yeni cazibe merkezlerinden biri haline geldi. Ekiplerimiz kırsaldan merkeze tüm mahallelerimizde yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Nazilli halkı her şeyin en güzelini hak ediyor. Biz de Nazilli Belediyesi olarak büyük bir gayretle hizmet etmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Yeşil Mahalle 1857 Sokakta bulunan toplam 2 bin metrekare alanda parke taşı döşeme çalışması yaptıklarını ifade eden Alıcık, “20 metre genişlik ve 100 metre uzunluktaki yolumuzda hummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Parke taşı döşeme işlemlerini en kısa sürede tamamlayıp yolumuzu yaya ve araç trafiğine açacağız” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.