Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

ALICIK PROJELERİNİ ANLATTI

ALICIK PROJELERİNİ ANLATTI
24 Ocak 2019 - 12:26

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, seçim çalışmaları kapsamında Çobanlar Mahallesi’ne giderek vatandaşlarla bir araya geldi.  

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, seçim çalışmaları kapsamında Çobanlar Mahallesi’ni ziyaret etti. 2019-2024 dönemi için projelerini anlatan Alıcık, köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet edip baklava dağıttı.

Cumhur İttifakı’na güvendiğini ve yeni dönemde Nazilli’nin hükümet yatırımları ile tanışacağını ifade eden Alıcık, “Nazilli Belediyesi olarak kırsal mahallelerimizde camisinden tutun da okuluna kadar birçok alanda destek verdik. Köylerimize her geldiğimizde vatandaşlarımızın sevgisi ve kardeşliği ile karşılandık. Hayata geçirdiğimiz ancak açılışını yapmadığımız onlarca projemiz var. Yeni dönem içinde projelerimiz hazır. Nazilli’nin kanayan yaralarından biri olan İstasyon Meydanı’nda bulunan alt geçide yürüyen merdiven yapmak için AK Parti Milletvekilimiz Bekir Kuvvet Erim aracılığıyla bölge müdürlüğümüz ile görüştük. Gerekli girişimlerde bulunduk. Bunun yanı sıra Sümerbank’ın içinden geçerek İsabeyli’ye kadar uzanan hafif raylı bir sistem yapacağız. Hem öğrencilerin ulaşımı sağlanacak hem de Nazilli Organize Sanayi’de üretilen ürünler İzmir Limanı’na raylı sistemle taşınacak. Nazilli’nin büyüyen ve gelişen mahallelerinden biri olan İsabeyli’de ve Mergen Çayı içerisinde sosyal donatılar ve piknik alanları düşünüyoruz. İsabeyli Barajımızdan ileride içme suyu ve enerji üretilebilir. Arpaz Kalesi’nde de restorasyon çalışması yaparak turizme kazandırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Nazilli genelinde yapmış olduğu çalışmalar için Başkan Alıcık’a teşekkür eden Çobanlar Mahalle Muhtarı Metin Çoban, “Başkanımız mahallemizde sosyal tesis yaptı ve yeni yollar açtı. Bir dediğimizi iki etmedi. Çobanlar Mahallesi olarak her zaman başkanımızın destekçisiyiz. Kendisinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.