Genel Güncel

Ak Partili yönetici de çiftçilere “Allah gözünüzü doyursun” dedi.

Ak Partili vekilin çiftçilere “Ayranın yok içmeye tahtırevanla gidersin ekin biçmeye” çıkışının ardından Ak Partili yönetici de çiftçilere “Allah gözünüzü doyursun” dedi. Bozdoğan Ziraat Odası meclis Başkan vekili ve aynı..

Ak Partili yönetici de çiftçilere “Allah gözünüzü doyursun” dedi.

Ak Partili vekilin çiftçilere “Ayranın yok içmeye tahtırevanla gidersin ekin biçmeye” çıkışının ardından Ak Partili yönetici de çiftçilere “Allah gözünüzü doyursun” dedi.

Bozdoğan Ziraat Odası meclis Başkan vekili ve aynı zamanda Ak Parti Bozdoğan Belediye Meclis üyesi olan Hüseyin Ökmen paylaştığı çizelge ile çiftçilere Allah gözünüzü doyursun dedi.

Sosyal medya hesabından evde yaptığı hesabı paylaşan Ökmen “ Çiftçi zarar etti diye bağırıyorsunuz. Satın mahsulü için rakıları evdeki hanımlara yalan söyleyin. Allah’tan korkun Allah gözünüzü doyursun” ifadelerini kullandı.

Çiftçi sizin gözünüzü doyuramadı

Ökmen’in paylaşımına tepki gösteren CHP Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Karayer “Yahu ben bunun neresini düzelteyim” dedi.

Ökmen’in paylaştığı hesaptaki verilerin doğru olmadığını belirten Başkan Karayer “Hesap hatası var bu işlemde. Keşke gerçekleri yazıp çizip konuşabilselerdi. Toprak işleme fiyatları iki kat artmış, gübre fiyatları 3 kat artmış ama ürettiğin mahsül aynı para. Çiftçiler gübre alamaz olmuş mazota her hafta 50 kuruş zam geliyor birileri de çıkmış diyor ki çiftçiye Allah gözünüzü doyursun. Yaradan bizi doyuruyor çok şükür de çiftçi sizin gözünüzü doyuramadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL