Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

AK PARTİLİ BOZOĞLU’NDAN KORONA AÇIKLAMASI

AK PARTİLİ BOZOĞLU’NDAN KORONA AÇIKLAMASI
17 Mayıs 2020 - 2:17

Bozdoğan’da görülen korona virüs vakaları ile ilgili açıklama yapan Başkan Bozoğlu “İlçemizde görülen vakaları yakından takip ediyor, elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

İlçede vaka sayısının artmaması için tüm kurumların elinden geleni yaptıklarını belirten Ak Parti Bozdoğan İlçe Başkanı Kemal Bozoğlu
sosyal medyadan yaptığı açıklamada “İlçemizde Son günlerde görülen Korona virüs vakalarını yakından takip ediyor bize görev düştüğü vakit Milletvekillerimizle, Teşkilâtımızla Birlikte Elimizden Geleni Yapıyoruz.

Bilindiği Üzere Yazıkent Mahallemizde ortaya çıkan Korona virüs vakalarının Kontrolü için Kaymakamlığımız, Belediyemiz, İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekiplerimiz, Güvenlik Güçlerimiz, Zor Günlerimizin Kahramanları VEFA SOSYAL Destek Gruplarımız, Mahalle Muhtarımız ve Azaları Elinden Gelenin Fazlasını Yapıyor. Bizler de ilk günden itibaren olayı yakından takip ediyor İl Başkanımız ve Milletvekillerimizle Birlikte ne Yapılması gerekiyorsa anında yerine getiriyoruz.

Alınan önlemler ve vatandaşlarımızın kurallara uyması sonucu bu zor günlerin geçeceğinden eminiz. İlçemizdeki Kıymetli Vatandaşlarımızdan isteğimiz zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım. Maskemizi Takalım Sosyal Mesafemizi koruyalım.

Bizler Yazıkent’li Vatandaşlarımız Başta Olmak Üzere Tüm Hemşehrilerimizin Her An Yanındayız. Güzel Günler Yakındır İnşallah. Korona virüse Yakalanan Vatandaşlarımıza Acil Şifalar Diliyoruz. Evde Kalalım Sağlıklı Olalım” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.