Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Aday gösterilmeyen Akgün’den açıklama

Aday gösterilmeyen Akgün’den açıklama
12 Ocak 2019 - 14:50

AK Parti Bozdoğan Belediye Başkan adayı gösterilmeyen İsak Akgün sosyal hesabından bir açıklama yaptı.

Aydın Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin belirlendiğini ve tanıtımının yapıldığını belirten Akgün “Değerli Bozdoğan’lılar dün akşam itibariyle memleketimiz Bozdoğan başta olmak üzere diğer ilçeler ve Ak Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adaylarımız belli olmuştur. Bugün de tanıtım toplantısı yapılacaktır” dedi.

“Bu Yola adaylık için çıkmadık”

Bu yola adaylık için çıkmadıklarını 2001’den beri bu davada yer aldığını belirten İsak Akgün “Hepinizin bildiği üzere İsak kardeşiniz olarak şahsımda, siz değerli dostlarımızın teşvikiyle ve destekleriyle elimizi taşın altına koyarak aday adayı olduk. Tabi burada hemen altını çizmek isterim ki, biz bu yola adaylık sürecinde çıkmadık. Biz dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti’yi kurduğu 14 Ağustos 2001 tarihinde bu yola çıktık. O gün bugündür ne değerlerimizden ne de ilkelerimizden ödün vermeden yürüdük. Yeri geldi beraber ıslandık yeri geldi beraber ağlayıp tebessüm ettik. Son 5 yıldır da Bozdoğan Belediye Meclis Üyesi olarak Bozdoğan’a Bozdoğan’lılara ait olan değerleri koruyabilmek için elimizden gelen gayreti gösterdik”dedi.

“Bizim Ak Parti ve davamıza olan sevdamız mezara kadardır”

Ak Parti’ye olan sevda ve desteğinin devam edeceğini belirten Akgün “Bugün geldiğimiz bu noktada partimiz tarafından aday gösterilmemiş olmamız, bundan sonraki süreç de ket vermeden aynen devam edecektir. Biz Reisimizden böyle gördük böyle öğrendik. Bizim Ak Parti ve davamıza olan sevdamız mezara kadardır Allah’ın izniyle. Bu vesile ile Bozdoğan Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Ufuk Altıntaş kardeşimizi tebrik ederim. Hayırlara vesile olmasını dilerim. Seçim süresinde her türlü desteği kendine göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Ortak paydamız Bozdoğan’ı Ak Belediyecilik ile tanıştırmaktır” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.