Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Bozdoğan’da denetimler arttırıldı

Bozdoğan’da denetimler arttırıldı
25 Ağustos 2020 - 14:30

Bozdoğan Altıntaş ve Tütüncüler Mahallerinde Covid 19 vakalarının artış göstermesi üzerine İlçe Emniyet Amirliği Denetimleri Arttırdı.

Bozdoğan İlçe merkezinde kurulan salı pazarı ve halkın yoğun olarak bulunduğu cadde ve sokaklarda denetimler sıklaştırıldı. Bozdoğan ilçe Emniyet amirliği personeli ve zabıta ekipleri tarafından drone çekimi ile havadan vatandaşların sosyal mesafe, maske denetimleri sağlanarak termal kamera ile ateş ölçümleri gerçekleştirildi.

Ayrıca salı pazarının kurulması sebebiyle ilçe merkezine uzak mahallerinden gelen araç ve şahıslar İlçe Emniyet Amirliği ve Belediye Zabıta görevlilerince maske ,sosyal mesafe ve hijyen konularında bilgilendirildi.

Korona vakalarının yayılmasını önlemek için yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Bozdoğan ilçe Emniyet Amirliği yetkilileri “Altıntaş ve Tütüncüler mahallelerinde covid 19 vakalarının artış göstermesi üzerine vakaların Bozdoğan Merkezine taşınmaması için Bozdoğan İlçe Emniyet Amirliği görevlileri olarak yoğun çaba sarfediyoruz. Vatandaşlarımızın maske ve sosyal mesafe kurallarına uymasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.