Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

55 YILDIR İLK DEFA AÇILMADI

55 YILDIR İLK DEFA AÇILMADI
30 Kasım 2020 - 17:04

Bozdoğan’da 55 yıldır açık olan lokanta bir günlüğüne kapılarını kapattı.

Bozdoğan’da 55 yıldır çorba yemek ve pide çeşitleri ile hizmet veren Halk Lokantası tüm dünyada etkisini hızla arttıran korona virüs salgın hastalığı nedeni ile “Sosyal Farkındalık” yaratmak adına bir günlüğüne kapılarını kapattı.

Bozdoğan’da artan korona virüs vakalarından dolayı sosyal farkındalık yaratmak için işletmesini bir günlüğüne kapatan Lokantacı Mehmet Ali Karayer “Benim için hep öncelik misafirlerimiz olmuştur. Onların lezzetli çorbalar içmeleri yanında tabii ki de sağlıkları çok önemli. 55 yıldır esnaflık yapıyorum son zamanlarda artık çok fazla korona haberi duymaya başladık. O yüzden ben de ilçem için ilk defa bir günlüğüne kapalı kalarak insanların evlerinde kalmalarının önemini anlatmak istedim. Tekrar söylüyorum siz evde kalın çorbayı ben yaparım. Siz evde kalın çorbanızı, pidenizi biz getirelim” ifadelerini kullandı. Paket servisi ile hizmet verdiklerini belirten Mehmet Ali Usta müşterilerimize bir telefon kadar yakınız diyerek 02564142558 -05442323175 nolu telefonlardan sipariş verebileceklerini belirtti.

TAKDİRLE KARŞILANDI

Öte yandan halk lokantasının bu paylaşımı ve düşüncesi Bozdoğan’lılar ve sağlık çalışanları tarafından da taktirle karşılandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.