Güncel Gündem

1,Bozdoğan Modifiyeli Otomobil Festivali

Bozdoğan’da bu yıl 1’ncisi düzenlenen “Bozdoğan Modifiyeli Otomobil Festivali” renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.” Belediyemizin katkıları ile bugün düzenlenen 1. Bozdoğan Modifiyeli Otomobil Festivali, bölgemizin dört bir yanından gelen otomobil..

1,Bozdoğan Modifiyeli Otomobil Festivali

Bozdoğan’da bu yıl 1’ncisi düzenlenen “Bozdoğan Modifiyeli Otomobil Festivali” renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.”

Belediyemizin katkıları ile bugün düzenlenen 1. Bozdoğan Modifiyeli Otomobil Festivali, bölgemizin dört bir yanından gelen otomobil tutkunlarını ‘Bozdoğan Ömer SAVAŞ Deve Güreşi Sahası’nda buluşturdu.

Otomobil severler ve modifiyeli araç tutkunlarının bir araya geldiği Otomobil Festivali’nde, klasik otomobil ve diğer motorlu araçların sergilendiği, 7’den 70’e her kesime hitap eden organizasyona birbirinden farklı yaklaşık 350-400 modifiyeli araç meraklıları ile buluştu.

Birbirinden güzel araçların yapmış olduğu şovlar, otomobil tutkunlarının beğenisini topladı.

Festival hakkında konuşan Belediye Başkanımız Sn. Ufuk ALTINTAŞ, “Modifiyeli otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği gün geldi. Bozdoğan artık ‘Modifiyeli Otomobil Festivali’ ile de anılmaya başlanacak. Bu programlar birlik ve beraberliği teşvik edici, insanların yüzünü güldürecek güzel bir etkinlik. Festivale katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerine ayrıca yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL