Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

APAYDIN “BOZDOĞANA HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ŞEREFTİR”

APAYDIN “BOZDOĞANA HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ŞEREFTİR”
04 Nisan 2019 - 22:38

Aydın Bozdoğan ilçesinde 3 dönem belediye başkanlığı yapan 31 Mart seçimlerinde 660 oy farkı ile kaybeden eski Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, bir mesaj yayınlayarak teşekkür etti.

Tümer Apaydın mesajında; “Değerli Bozdoğanlılar,
Öncelikle, 2019 yerel seçim sonuçlarının ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bozdoğan sandıkta iradesini göstererek önümüzdeki dönem için bir tercih yapmıştır. Bozdoğan halkının tercihine tüm vatandaşlarımızın saygı duymasını, ilçemizde sağladığımız sevgi, huzur ve hoşgörü ortamının devam etmesi için, herkesin seçim sonuçlarını sağduyulu bir şekilde karşılamasını temenni ediyorum. Bana oy verenlerin canından bir parça verdiğine inanıyor ve bu oyların gönül oyları olduğunu biliyorum.

BOZDOĞANA HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ŞEREFTİR

Bozdoğan halkına belediye başkanlığı dönemimde gösterdiği destek ve teveccühten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlere hizmet etmek bizim için büyük bir şerefti. Bozdoğanı aldığımız noktadan çok daha iyi yerlere taşıdığımız kanaatindeyim. Çok sayıda hizmet ve yatırımı Bozdoğan´ımıza kazandırmanın gururunu yaşıyorum. Bugün de başımız dik, anlımız açık olarak bu hizmet bayrağını devrettik. Bugüne kadar uğraş verdiğimiz sevgi saygı, hoşgörü ve huzur kenti Bozdoğan için yapmış olduğumuz hizmetlerin üstüne aynı duygu ve düşüncede ilçemizin büyümesini ve mutlu olmasını diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle Bizlere destek veren, vermeyen geçtiğimiz süre içerisinde bizi bağrına basan tüm vatandaşlarıma sonsuz teşekkür ediyor, seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum. Biz her platformda Bozdoğan için çalışmaya, Bozdoğan’da yaşayan vatandaşlarımızın çıkarlarını korumaya devam edeceğiz.
Tüm Bozdoğan halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.